Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Ośrodek Sportu i Rekreacji "Tomasovia"

Porażka juniorów młodszych Tomasovii w Kielcach

Utworzono dnia 11.11.2017

Pierwsze spotkanie barażowe o awans do CLJ Młodszych mają za sobą piłkarze Tomasovii, którzy w Kielcach zmierzyli się z miejscową Koroną. Faworytem pojedynku byli kielczanie, którzy swoją ligę wygrali w cuglach, nie tracąc przez całą jesień ani jednego gola.

 

Niestety piłkarze Korony nie zawiedli swoich kibiców, ponieważ pokonali podopiecznych Pawła Babiarza 2:0 i to oni są bliżej wyznaczonego celu, czyli awansu do CLJ. Jednak jest to wynik, że tak to nazwiemy do przerwy, ponieważ za tydzień rozegrany zostanie mecz rewanżowy na stadionie w Tomaszowie Lubelskim i mimo wszystko liczymy na to, że piłkarze Tomasovii nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w tym dwumeczu. Dopóki piłka jest w grze wszystko, jest jeszcze możliwe więc już dzisiaj, zapraszamy tomaszowskich kibiców na spotkanie rewanżowe, które zostanie rozegrane w sobotę 18 listopada o godz. 13:00.

 

Tomasovia: Piwowarczyk – Olenkiewicz (80' Wawrzusiszyn), Błajda (75' Bełz), Piotr Krawczyk, Jarosz – Witkowski, Zawiślak (60' Jędruszczak), Stożek, Przemysław Krawczyk, Różycki (45' Szymański) – Szuta (55' Pleskacz).

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 98

W poprzednim tygodniu: 375

W tym miesiącu: 1356

W poprzednim miesiącu: 2071

Wszystkich: 12842