Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Ośrodek Sportu i Rekreacji "Tomasovia"

IV liga terminarz i wyniki

Kolejka nr 1, data:  Ukryj

    MECZ   WYNIK DATA
1 PAUZJE - Kłos Chełm :  
2 Sokół Adamów - Victoria Żmudź 2 : 3 2017-08-12 17:00
3 Stal Kraśnik - EKO-Różanka 3 : 1 2017-08-12 16:00
4 Fundacja KS Hetman Zamość - Powiślak Końskowola 3 : 3 2017-08-12 17:00
5 Górnik II Łęczna S.A. - Kryształ Werbkowice 0 : 2 2017-08-12 11:30
6 Roztocze Szczebrzeszyn - KS Lublinianka 1 : 1 2017-08-12 17:00
7 MKS Ryki - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 2 2017-08-12 17:00
8 Lewart Lubartów - Łada 1945 Biłgoraj 0 : 1 2017-08-12 17:00
Kolejka nr 2, data: 2017-08-15  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
9 Kłos Chełm - Łada 1945 Biłgoraj 3 : 2 2017-08-15 17:00
10 MKS Ryki - Lewart Lubartów 1 : 4 2017-08-15 17:00
11 KS Lublinianka - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 : 2 2017-08-15 16:00
12 Kryształ Werbkowice - Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 0 2017-08-15 17:00
13 Powiślak Końskowola - Górnik II Łęczna S.A. 2 : 1 2017-08-15 18:00
14 EKO-Różanka - Fundacja KS Hetman Zamość 1 : 4 2017-08-15 17:00
15 Victoria Żmudź - Stal Kraśnik 0 : 3 2017-08-15 17:00
16 PAUZJE - Sokół Adamów :  
Kolejka nr 3, data: 2017-08-19  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
17 Sokół Adamów - Kłos Chełm 3 : 3 2017-08-19 17:00
18 Stal Kraśnik - PAUZJE :  
19 Fundacja KS Hetman Zamość - Victoria Żmudź 2 : 1 2017-08-19 17:00
20 Górnik II Łęczna S.A. - EKO-Różanka 2 : 0 2017-08-20 17:00
21 Roztocze Szczebrzeszyn - Powiślak Końskowola 0 : 2 2017-08-20 17:00
22 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Kryształ Werbkowice 2 : 2 2017-08-20 17:00
23 Lewart Lubartów - KS Lublinianka 1 : 1 2017-08-20 17:00
24 Łada 1945 Biłgoraj - MKS Ryki 4 : 0 2017-08-20 17:00
Kolejka nr 4, data: 2017-08-27  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
25 Kłos Chełm - MKS Ryki 5 : 3 2017-08-27 17:00
26 KS Lublinianka - Łada 1945 Biłgoraj 7 : 1 2017-08-26 16:00
27 Kryształ Werbkowice - Lewart Lubartów 2 : 1 2017-08-26 12:00
28 Powiślak Końskowola - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 1 2017-08-27 16:00
29 EKO-Różanka - Roztocze Szczebrzeszyn 4 : 2 2017-08-27 16:00
30 Victoria Żmudź - Górnik II Łęczna S.A. 2 : 1 2017-08-27 17:00
31 PAUZJE - Fundacja KS Hetman Zamość :  
32 Sokół Adamów - Stal Kraśnik 1 : 5 2017-08-27 16:00
Kolejka nr 5, data: 2017-09-03  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
33 Stal Kraśnik - Kłos Chełm 2 : 1 2017-09-03 16:00
34 Fundacja KS Hetman Zamość - Sokół Adamów 6 : 0 2017-09-03 17:00
35 PAUZJE - Górnik II Łęczna S.A. :  
36 Roztocze Szczebrzeszyn - Victoria Żmudź 0 : 0 2017-09-03 17:00
37 Tomasovia Tomaszów Lubelski - EKO-Różanka 6 : 0 2017-09-03 16:00
38 Lewart Lubartów - Powiślak Końskowola 1 : 2 2017-09-02 13:00
39 Łada 1945 Biłgoraj - Kryształ Werbkowice 1 : 1 2017-09-03 16:00
40 MKS Ryki - KS Lublinianka 2 : 1 2017-09-01 17:00
Kolejka nr 6, data: 2017-09-09  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
41 Kłos Chełm - KS Lublinianka 0 : 2 2017-09-09 16:30
42 Kryształ Werbkowice - MKS Ryki 4 : 1 2017-09-10 16:00
43 Powiślak Końskowola - Łada 1945 Biłgoraj 3 : 1 2017-09-09 16:00
44 EKO-Różanka - Lewart Lubartów 2 : 1 2017-09-10 16:00
45 Victoria Żmudź - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 3 2017-09-10 16:00
46 PAUZJE - Roztocze Szczebrzeszyn :  
47 Sokół Adamów - Górnik II Łęczna S.A. 1 : 2 2017-09-10 15:00
48 Stal Kraśnik - Fundacja KS Hetman Zamość 3 : 1 2017-09-10 16:00
Kolejka nr 7, data: 2017-09-16  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
49 Fundacja KS Hetman Zamość - Kłos Chełm 0 : 1 2017-09-16 16:00
50 Górnik II Łęczna S.A. - Stal Kraśnik 0 : 5 2017-09-17 16:00
51 Roztocze Szczebrzeszyn - Sokół Adamów 1 : 3 2017-09-17 16:00
52 Tomasovia Tomaszów Lubelski - PAUZJE :  
53 Lewart Lubartów - Victoria Żmudź 5 : 1 2017-09-17 15:00
54 Łada 1945 Biłgoraj - EKO-Różanka 1 : 1 2017-09-16 16:00
55 MKS Ryki - Powiślak Końskowola 1 : 1 2017-09-16 16:00
56 KS Lublinianka - Kryształ Werbkowice 3 : 1 2017-09-16 16:00
Kolejka nr 8, data: 2017-09-24  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
57 Kłos Chełm - Kryształ Werbkowice 2 : 1 2017-09-24 14:00
58 Powiślak Końskowola - KS Lublinianka 1 : 1 2017-09-24 15:00
59 EKO-Różanka - MKS Ryki 2 : 1 2017-09-24 16:00
60 Victoria Żmudź - Łada 1945 Biłgoraj 4 : 4 2017-09-24 16:00
61 PAUZJE - Lewart Lubartów :  
62 Sokół Adamów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 4 2017-09-24 16:00
63 Stal Kraśnik - Roztocze Szczebrzeszyn 4 : 0 2017-09-24 16:00
64 Fundacja KS Hetman Zamość - Górnik II Łęczna S.A. 2 : 0 2017-09-23 16:00
Kolejka nr 9, data: 2017-10-01  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
65 Górnik II Łęczna S.A. - Kłos Chełm 1 : 1 2017-10-01 16:00
66 Roztocze Szczebrzeszyn - Fundacja KS Hetman Zamość 0 : 2 2017-09-30 13:00
67 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Kraśnik 2 : 1 2017-10-01 15:00
68 Lewart Lubartów - Sokół Adamów 1 : 0 2017-09-30 15:00
69 Łada 1945 Biłgoraj - PAUZJE :  
70 MKS Ryki - Victoria Żmudź 1 : 1 2017-09-30 16:00
71 KS Lublinianka - EKO-Różanka 4 : 0 2017-09-30 16:00
72 Kryształ Werbkowice - Powiślak Końskowola 0 : 3 2017-10-01 15:00
Kolejka nr 10, data: 2017-10-08  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
73 Kłos Chełm - Powiślak Końskowola 2 : 3 2017-10-08 13:30
74 EKO-Różanka - Kryształ Werbkowice 0 : 1 2017-10-08 15:00
75 Victoria Żmudź - KS Lublinianka 1 : 0 2017-10-08 15:00
76 PAUZJE - MKS Ryki :  
77 Sokół Adamów - Łada 1945 Biłgoraj 0 : 0 2017-10-08 15:00
78 Stal Kraśnik - Lewart Lubartów 3 : 1 2017-10-08 12:30
79 Fundacja KS Hetman Zamość - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 : 1 2017-10-07 15:00
80 Górnik II Łęczna S.A. - Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 1 2017-10-08 14:00
Kolejka nr 11, data: 2017-10-14  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
81 Roztocze Szczebrzeszyn - Kłos Chełm 2 : 3 2017-10-14 14:00
82 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna S.A. 2 : 1 2017-10-15 14:00
83 Lewart Lubartów - Fundacja KS Hetman Zamość 3 : 1 2017-10-15 14:00
84 Łada 1945 Biłgoraj - Stal Kraśnik 2 : 3 2017-10-15 15:00
85 MKS Ryki - Sokół Adamów 0 : 3 2017-10-14 15:00
86 KS Lublinianka - PAUZJE :  
87 Kryształ Werbkowice - Victoria Żmudź 1 : 0 2017-10-15 14:00
88 Powiślak Końskowola - EKO-Różanka 2 : 2 2017-10-15 14:00
Kolejka nr 12, data: 2017-10-22  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
89 Kłos Chełm - EKO-Różanka 1 : 3 2017-10-22 15:00
90 Victoria Żmudź - Powiślak Końskowola 1 : 3 2017-10-22 14:00
91 PAUZJE - Kryształ Werbkowice :  
92 Sokół Adamów - KS Lublinianka 1 : 3 2017-10-22 15:00
93 Stal Kraśnik - MKS Ryki 3 : 2 2017-10-21 14:00
94 Fundacja KS Hetman Zamość - Łada 1945 Biłgoraj 3 : 1 2017-10-21 14:00
95 Górnik II Łęczna S.A. - Lewart Lubartów 0 : 2 2017-10-22 14:00
96 Roztocze Szczebrzeszyn - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 1 2017-10-21 12:00
Kolejka nr 13, data: 2017-11-19  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
97 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Kłos Chełm 2 : 1 2017-11-19 13:00
98 Lewart Lubartów - Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 1 2017-11-18 13:00
99 Łada 1945 Biłgoraj - Górnik II Łęczna S.A. 4 : 2 2017-10-28 14:00
100 MKS Ryki - Fundacja KS Hetman Zamość 0 : 7 2017-10-28 14:00
101 KS Lublinianka - Stal Kraśnik 1 : 2 2017-10-28 14:00
102 Kryształ Werbkowice - Sokół Adamów 3 : 0 2017-11-18 13:00
103 Powiślak Końskowola - PAUZJE :  
104 Victoria Żmudź - EKO-Różanka 1 : 1 2017-11-19 13:00
Kolejka nr 14, data: 2017-11-04  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
105 Kłos Chełm - Victoria Żmudź 2 : 1 2017-11-04 13:00
106 PAUZJE - EKO-Różanka :  
107 Sokół Adamów - Powiślak Końskowola 0 : 3 2017-11-05 13:00
108 Stal Kraśnik - Kryształ Werbkowice 3 : 1 2017-11-05 13:00
109 Fundacja KS Hetman Zamość - KS Lublinianka 0 : 1 2017-11-04 12:00
110 Górnik II Łęczna S.A. - MKS Ryki 4 : 0 2017-11-05 13:00
111 Roztocze Szczebrzeszyn - Łada 1945 Biłgoraj 2 : 0 2017-11-04 12:00
112 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Lewart Lubartów 1 : 2 2017-11-05 13:00
Kolejka nr 15, data: 2017-11-11  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
113 Lewart Lubartów - Kłos Chełm 0 : 1 2017-11-11 12:00
114 Łada 1945 Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 4 2017-11-12 13:00
115 MKS Ryki - Roztocze Szczebrzeszyn 4 : 1 2017-11-11 13:00
116 KS Lublinianka - Górnik II Łęczna S.A. 1 : 1 2017-11-11 11:00
117 Kryształ Werbkowice - Fundacja KS Hetman Zamość 0 : 2 2017-11-11 13:00
118 Powiślak Końskowola - Stal Kraśnik 3 : 4 2017-11-11 13:00
119 EKO-Różanka - Sokół Adamów 1 : 1 2017-11-12 13:00
120 Victoria Żmudź - PAUZJE :  
Kolejka nr 16, data:  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
1 Kłos Chełm - PAUZJE :  
2 Victoria Żmudź - Sokół Adamów : 2018-03-18 13:00
3 EKO-Różanka - Stal Kraśnik : 2018-04-18 17:00
4 Powiślak Końskowola - Fundacja KS Hetman Zamość : 2018-04-11 00:00
5 Kryształ Werbkowice - Górnik II Łęczna S.A. : 2018-04-18 17:00
6 KS Lublinianka - Roztocze Szczebrzeszyn : 2018-03-17 15:00
7 Tomasovia Tomaszów Lubelski - MKS Ryki : 2018-03-18 13:00
8 Łada 1945 Biłgoraj - Lewart Lubartów : 2018-03-18 14:00
Kolejka nr 17, data: 2018-03-25  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
9 Łada 1945 Biłgoraj - Kłos Chełm : 2018-03-25 14:00
10 Lewart Lubartów - MKS Ryki 10:0 2018-03-25 14:00
11 Tomasovia Tomaszów Lubelski - KS Lublinianka 1:1 2018-03-25 13:00
12 Roztocze Szczebrzeszyn - Kryształ Werbkowice : 2018-03-25 14:00
13 Górnik II Łęczna S.A. - Powiślak Końskowola 5:3 2018-03-25 16:00
14 Fundacja KS Hetman Zamość - EKO-Różanka 5:2 2018-03-24 14:00
15 Stal Kraśnik - Victoria Żmudź : 2018-03-25 13:00
16 Sokół Adamów - PAUZJE :  
Kolejka nr 18, data: 2018-03-31  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
17 Kłos Chełm - Sokół Adamów 1:2 2018-03-31 14:00
18 PAUZJE - Stal Kraśnik :  
19 Victoria Żmudź - Fundacja KS Hetman Zamość 0:6 2018-03-31 13:00
20 EKO-Różanka - Górnik II Łęczna S.A. 0:1 2018-03-31 14:00
21 Powiślak Końskowola - Roztocze Szczebrzeszyn 2:0 2018-03-31 13:00
22 Kryształ Werbkowice - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:3 2018-03-31 13:00
23 KS Lublinianka - Lewart Lubartów 1:1 2018-03-31 12:00
24 MKS Ryki - Łada 1945 Biłgoraj 1:0 2018-03-31 13:00
Kolejka nr 19, data: 2018-04-07  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
25 MKS Ryki - Kłos Chełm : 2018-04-07 16:00
26 Łada 1945 Biłgoraj - KS Lublinianka : 2018-04-08 15:00
27 Lewart Lubartów - Kryształ Werbkowice : 2018-04-08 14:00
28 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Powiślak Końskowola : 2018-04-08 15:00
29 Roztocze Szczebrzeszyn - EKO-Różanka : 2018-04-07 16:00
30 Górnik II Łęczna S.A. - Victoria Żmudź : 2018-04-08 16:00
31 Fundacja KS Hetman Zamość - PAUZJE :  
32 Stal Kraśnik - Sokół Adamów : 2018-04-08 14:00
Kolejka nr 20, data: 2018-04-13  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
33 Kłos Chełm - Stal Kraśnik : 2018-04-13 17:00
34 Sokół Adamów - Fundacja KS Hetman Zamość : 2018-04-15 15:00
35 Górnik II Łęczna S.A. - PAUZJE :  
36 Victoria Żmudź - Roztocze Szczebrzeszyn : 2018-04-15 15:00
37 EKO-Różanka - Tomasovia Tomaszów Lubelski : 2018-04-15 14:00
38 Powiślak Końskowola - Lewart Lubartów : 2018-04-15 15:00
39 Kryształ Werbkowice - Łada 1945 Biłgoraj : 2018-04-15 15:00
40 KS Lublinianka - MKS Ryki : 2018-04-14 16:00
Kolejka nr 21, data: 2018-04-21  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
41 KS Lublinianka - Kłos Chełm : 2018-04-21 16:00
42 MKS Ryki - Kryształ Werbkowice : 2018-04-21 16:00
43 Łada 1945 Biłgoraj - Powiślak Końskowola : 2018-04-22 15:00
44 Lewart Lubartów - EKO-Różanka : 2018-04-21 15:00
45 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Victoria Żmudź : 2018-04-22 16:00
46 Roztocze Szczebrzeszyn - PAUZJE :  
47 Górnik II Łęczna S.A. - Sokół Adamów : 2018-04-22 17:00
48 Fundacja KS Hetman Zamość - Stal Kraśnik : 2018-04-21 16:00
Kolejka nr 22, data: 2018-04-28  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
49 Kłos Chełm - Fundacja KS Hetman Zamość : 2018-04-28 15:00
50 Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna S.A. : 2018-04-28 16:00
51 Sokół Adamów - Roztocze Szczebrzeszyn : 2018-04-28 16:00
52 PAUZJE - Tomasovia Tomaszów Lubelski :  
53 Victoria Żmudź - Lewart Lubartów : 2018-04-28 15:00
54 EKO-Różanka - Łada 1945 Biłgoraj : 2018-04-28 15:00
55 Powiślak Końskowola - MKS Ryki : 2018-04-29 13:00
56 Kryształ Werbkowice - KS Lublinianka : 2018-04-28 13:00
Kolejka nr 23, data: 2018-05-01  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
57 Kryształ Werbkowice - Kłos Chełm : 2018-05-01 16:00
58 KS Lublinianka - Powiślak Końskowola : 2018-05-01 16:00
59 MKS Ryki - EKO-Różanka : 2018-05-01 16:00
60 Łada 1945 Biłgoraj - Victoria Żmudź : 2018-05-01 16:00
61 Lewart Lubartów - PAUZJE :  
62 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Sokół Adamów : 2018-05-01 17:00
63 Roztocze Szczebrzeszyn - Stal Kraśnik : 2018-05-01 17:00
64 Górnik II Łęczna S.A. - Fundacja KS Hetman Zamość : 2018-05-01 17:00
Kolejka nr 24, data: 2018-05-05  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
65 Kłos Chełm - Górnik II Łęczna S.A. : 2018-05-05 16:00
66 Fundacja KS Hetman Zamość - Roztocze Szczebrzeszyn : 2018-05-05 17:00
67 Stal Kraśnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski : 2018-05-06 17:00
68 Sokół Adamów - Lewart Lubartów : 2018-05-05 16:00
69 PAUZJE - Łada 1945 Biłgoraj :  
70 Victoria Żmudź - MKS Ryki : 2018-05-06 17:00
71 EKO-Różanka - KS Lublinianka : 2018-05-06 15:00
72 Powiślak Końskowola - Kryształ Werbkowice : 2018-05-06 15:00
Kolejka nr 25, data: 2018-05-13  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
73 Powiślak Końskowola - Kłos Chełm : 2018-05-13 16:00
74 Kryształ Werbkowice - EKO-Różanka : 2018-05-13 16:00
75 KS Lublinianka - Victoria Żmudź : 2018-05-12 16:00
76 MKS Ryki - PAUZJE :  
77 Łada 1945 Biłgoraj - Sokół Adamów : 2018-05-13 16:00
78 Lewart Lubartów - Stal Kraśnik : 2018-05-12 17:00
79 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Fundacja KS Hetman Zamość : 2018-05-13 17:00
80 Roztocze Szczebrzeszyn - Górnik II Łęczna S.A. : 2018-05-12 17:00
Kolejka nr 26, data: 2018-05-19  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
81 Kłos Chełm - Roztocze Szczebrzeszyn : 2018-05-19 17:00
82 Górnik II Łęczna S.A. - Tomasovia Tomaszów Lubelski : 2018-05-20 17:00
83 Fundacja KS Hetman Zamość - Lewart Lubartów : 2018-05-19 17:00
84 Stal Kraśnik - Łada 1945 Biłgoraj : 2018-05-20 17:00
85 Sokół Adamów - MKS Ryki : 2018-05-20 17:00
86 PAUZJE - KS Lublinianka :  
87 Victoria Żmudź - Kryształ Werbkowice : 2018-05-20 17:00
88 EKO-Różanka - Powiślak Końskowola : 2018-05-20 15:00
Kolejka nr 27, data: 2018-05-27  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
89 EKO-Różanka - Kłos Chełm : 2018-05-27 16:00
90 Powiślak Końskowola - Victoria Żmudź : 2018-05-27 16:00
91 Kryształ Werbkowice - PAUZJE :  
92 KS Lublinianka - Sokół Adamów : 2018-05-26 16:00
93 MKS Ryki - Stal Kraśnik : 2018-05-26 16:00
94 Łada 1945 Biłgoraj - Fundacja KS Hetman Zamość : 2018-05-27 16:00
95 Lewart Lubartów - Górnik II Łęczna S.A. : 2018-05-26 11:00
96 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Roztocze Szczebrzeszyn : 2018-05-27 17:00
Kolejka nr 28, data: 2018-05-30  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
97 Kłos Chełm - Tomasovia Tomaszów Lubelski : 2018-05-30 17:00
98 Roztocze Szczebrzeszyn - Lewart Lubartów : 2018-05-30 17:30
99 Górnik II Łęczna S.A. - Łada 1945 Biłgoraj : 2018-05-30 17:30
100 Fundacja KS Hetman Zamość - MKS Ryki : 2018-05-30 17:00
101 Stal Kraśnik - KS Lublinianka : 2018-05-30 17:00
102 Sokół Adamów - Kryształ Werbkowice : 2018-05-30 17:00
103 PAUZJE - Powiślak Końskowola :  
104 EKO-Różanka - Victoria Żmudź : 2018-05-30 17:00
Kolejka nr 29, data: 2018-06-02  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
105 Victoria Żmudź - Kłos Chełm : 2018-06-02 17:30
106 EKO-Różanka - PAUZJE :  
107 Powiślak Końskowola - Sokół Adamów : 2018-06-02 17:30
108 Kryształ Werbkowice - Stal Kraśnik : 2018-06-02 17:30
109 KS Lublinianka - Fundacja KS Hetman Zamość : 2018-06-02 17:30
110 MKS Ryki - Górnik II Łęczna S.A. : 2018-06-02 17:30
111 Łada 1945 Biłgoraj - Roztocze Szczebrzeszyn : 2018-06-02 17:30
112 Lewart Lubartów - Tomasovia Tomaszów Lubelski : 2018-06-02 17:30
Kolejka nr 30, data: 2018-06-09  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
113 Kłos Chełm - Lewart Lubartów : 2018-06-09 17:30
114 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada 1945 Biłgoraj : 2018-06-09 17:30
115 Roztocze Szczebrzeszyn - MKS Ryki : 2018-06-09 17:30
116 Górnik II Łęczna S.A. - KS Lublinianka : 2018-06-09 17:30
117 Fundacja KS Hetman Zamość - Kryształ Werbkowice : 2018-06-09 17:30
118 Stal Kraśnik - Powiślak Końskowola : 2018-06-09 17:30
119 Sokół Adamów - EKO-Różanka : 2018-06-09 17:30
120 PAUZJE - Victoria Żmudź :